Vyrábíme kola Müller’s české výroby na zakázku, která dávají smysl! Stačí se dobře změřit. Dobrý pocit z jízdy je totiž k nezaplacení.

Stavíme kola, která nekoupíš v obchodě, na komponentech s nejlepším poměrem ceny a kvality. Snažím se, aby kola dávala smysl a vyplatilo se Ti nechat si jej postavit. V obchodě často narazíš na drahá kola s úplně základními a špatně funkčními brzdami, s těžkými a nedostačujícími zapletenými koly, s těžkými a nefunkčními pružinovými vidlicemi. Toto je smutná realita. Zbývá ti pak jen kolo draze upgradovat. Já Ti na kolo dám zapletená kola s průmyslovými ložisky, ať si zvolíš osy jaké budeš chtít. Rozdíl poznáš. Vidlici vzduchovou, brzdy odpovídající všem aspektům tvých potřeb. Takto by se dalo pokračovat. Kolo na zakázku nevychází ve výsledku dráž. 

Přesně si změříš své proporce těla, nebo to uděláme společně v prodejně. Kolo následně navrhnu na Tvou postavu, Tvé potřeby a styl jízdy.

Díky tomu jsme schopni Ti postavit kolo, které Ti opravdu sedne. Důležitá totiž není jen tvoje výška, ale také délka rukou, výška rozkroku, šířka ramen a spoustu dalšího. Svou důležitou roli hraje nejen velikost rámu, ale taky jeho délka, délka představce, offset sedlovky, délka klik, a další. Může to mít zásadní vliv na pocit z jízdy a dá se tak předejít bolesti zad, rukou, kolen, a dalším.

Pro poptávku kola na míru vyplň tento POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ